MÖBLER / Bord / Bord 7063550
nr 706 3550
Bord
1800-tal, längd: 185, djup: 88, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 20:03:31
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr